top of page

Korduma kippuvad küsimused

 

Oleme välja sorteerinud küsimused, mis kipuvad korduma. Püüame vastata võimalikult arusaadavalt ja selgelt. Juhul kui midagi arusaamatuks jäi või ei leidnud vastust oma küsimusele, võtke kindlasti ühendust e-posti või telefoni teel. Vastame meelsasti!

01

02

03

04

05

06

Kas pakute ainult tunnipõhist hinda?

Jah, me pakume ainult tunnipõhist hinda. Tunnihinnad on vastavalt meie hinnakirjale.

 

 

 

Kas kindla suurusega tööde puhul on võimalik eelarvestada töötundide arv?

Jah, kalkuleerime tundide arvu vastavalt objektile ehk teeme hinnapakkumuse töötundide alusel. Kui oleme tehtavate tööde kirjeldusega või objektiga tutvunud, ütleme mitu tundi antud tööde jaoks kulub, näiteks 300 tundi +-20 tundi. Mõne töö puhul on võimalik öelda suhteliselt täpne tundide arv, mõne puhul aga on kõikumine suurem. Väiksemate tööde ning tööde (näiteks katudtööde) puhul mille ajakulu ei ole võimalik määratleda srvestatakse tunde kulunud aja järgi ilma pakkumist koostamata.

 

 

Kas pakute nn täislahendust tööd, koos materjalidega?

Pakume küll. Teostame töid koos materjalidega.

 

 

 

 

 

Kas aitate materjali soetamisega ja transpordiga?

Kindlasti aitame leida oma klientidele materjalid võimalikult hea hinnaga. Klient valib materjali, meie võtame pakkumised. Peale valitud pakkumist, tasub klient materjali arve ning vajadusel aitame materjali kohale transportida kaubikuga (hinna leiab hinnakirjast) või kauplusepoolse transpordiga.

 

 

 

Kas teie läbi saab osta ainult materjale?

Kahjuks meie läbi ainult materjale osta ei saa. Pakume võimalikult hea hinnaga materjale, juhul kui klient võtab meilt ka töö.

 

 

 

 

Kas tööriistad ja töövahendid on teie poolt?

 

Kõik enamlevinud tööriistad ja töövahendid on meie poolt. Meie poolt ei ole näiteks põrandalihvimismasinad, tööstuslikud puhurid, niiskuskogujad, suured plaadi-vesillõikurid ja piikvasarad, tellingud ja raske tehnika. Ühesõnaga tööriistad ja vahendid, mis ei leia igapäevast kasutamist.  

bottom of page